Home Media Wie zijn wij G-Karate Agenda Trainingen Nieuws Contact Documenten Video Organogram sponsors

Gebruiksvoorwaarden               Privacy beleid


Need any help? Contact Us

Waar wordt G-karate gegeven?


Karateclubs

RECREAS DAGERAAD Kortessem

RECREAS DEN DIJK Zonhoven

RECREAS G-NIJI YAMA DOJO Antwerpen

RECREAS G-PROJECT LENNY Antwerpen

RECREAS GROENHOEF Diest

RECREAS HONBU DOJO Kuringen

RECREAS INTEGRATED HASSELT Kuringen

RECREAS INTESA Kuringen

RECREAS KIDS Hasselt

RECREAS MAASMECHELEN Maasmechelen

RECREAS REGENBOOG/TER HEIDE Genk

RECREAS ST GERARDUS Diepenbeek

RECREAS STIJN Houthalen

RECREAS NEDERHEEM Tongeren

RECREAS JEUGD Zonhoven



Maandag


Scherpenheuvel - Groenhoef                              

Rollers volwassenen van  14u00 – 15u00  


Diest - Dagcentrum Speelhostraat 8 te Diest    

Lopers     van 10u30 tot 11u30  


Boncelles - Salle sportive de l'ecole communale de Boncelles.

Public en situation d'handicap mental van  16u00 - 17u00    


Dinsdag


Kuringen - zaal de Voorzorg Joris van oostenrijkstraat   

Lopers + Rollers volwassenen van 10u15 – 11u15  


Tongeren - Nederheem Eburonenhal   

Lopers + Rollers volwassenen  van 10u30 – 11u30


Maasmechelen - Jeugdhuis OKE Lindelaan 38

Lopers ass + fysiek en verstandelijk van 20u15 - 21u15


Antwerpen - Parcifal School, Lamonierestraat   

Lopers  van 14u00 – 15u00   


Woensdag


Zonhoven (maandelijks) - voorziening MPI Ter Heide   

Lopers volwassenen      van 10u30 – 11u30    

 

Diepenbeek  - school MPI Sint-Gerardus sporthal   

Rollers + Lopers jong volwassenen  van 13u30- 14u30  


Rijmenam - Begeleidingscentrum autisme, Beukenlaan 9, 2820 Rijmenam   

Lopers + ASS     van 13u30 – 14u30  


Zonhoven - sporthal Evenementenhal  Rozenkransweg   

Lopers + ASS     van 17u00- 18u00


Kortessem - Sporthal          

Lopers volwassenen en jeugd  van  09u00 – 10u00,   10u30-11u30, (2 wekelijks)

    

Donderdag   

     

Kuringen  - Honbu Dojo Slangbeekstraat 21  

Visuele beperking    van 15u00 – 16u00  

        

Hasselt - school Buso ‘het kids’    

ASS  kinderen 7-18 jaar van 18u00 – 19u00

   

Leopoldsburg - sporthal “het geleeg”  Caimolaan 130  

ASS  en leermoeilijkheden van 19u00 – 20u00   

 

Houthalen - sporthal Laekerveld    

Rollers volwassenen van 20u00 – 21u00  


Blairon -  hall omnisport de Blairon Public en situation

d'handicap mental van  14u00 – 15u00   

    

Vrijdag   


Merksem - Fort van Merksem  Fortsteenweg 120    

Rollers volwassenen  van 20u00 – 22u00  


Buggenhout - Avalon, broekstraat 27

Rollers en lopers volwassenen van 14u00 - 15u00 en van 15u30-16u30


Liege - Centre IMC du CHR de la Citadelle, Ecole Leona Platel  Public

Infirme moteur-cérébral van 8u30 – 15u30

   

Zaterdag


Kuringen - Honbu Dojo Slangbeekstraat 21 hasselt        

Lopers kind beginners ASS  van 10u00 – 10u50        

Rollers en lopers kind gevord. ASS van 11u00 – 11u50

Kinderen beginners ASS 12u00 - 12u50

   

Blegny - dojo de Blegny

Public de personnes utilisatrices de chaises actives et/ou électriques Club officiel de Karate,

cours haut niveau van 11u00 – 12u00



Trainers:


Eric Bortels: eric.bortels@i-k-f.net

Koen Spitaels: info@nijiyama.be

Jo Pollaris: jo.pollaris1@telenet.be

Franck Duboisse: fduboisse@icloud.com

Pascal Faes: pascal.faes1@telenet.be

Ludo L’Ecluse: ludo.lecluse@outlook.com

Rudy De Ridder: rudy.deridder@gmail.com


Aspirant trainers:

ENGELEN Annick: annick.engelen@gmail.com

STRICK An: anstrick@intesa.be

VAN OPPEN Manuel: manuelvanoppen@msn.com

COOLS Steve: steve.cools1@telenet.be

BILLEN Victor: billen.savonet@skynet.be

POELMANS Celly: cellypoelmans_11@hotmail.com

 

JEUNEN Emma: emmajeunen96@gmail.com

BREMMERS Annelies: anneliesbremmers@gmail.com

VERHULST Frédéric: fredverhulst@hotmail.com 

VAES Hilde: hildevaes65@gmail.com  

SWINNEN Carine: carine.swinnen1@gmail.com

VERBRAEKEN Stefanie: kobbe123@hotmail.com